1248AS-H-2R2N=P3 Murata
  • Part Number: 1248AS-H-2R2N=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 2.2UH 7A 13.2 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 1248AS-H-2R2N=P3 Murata
    1248AS-H-2R2N=P3 Murata
    1248AS-H-2R2N=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. 1248AS-H-2R2N=P3 is described as FIXED IND 2.2UH 7A 13.2 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    STANDOFF W/POST
    View
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"