1255AY-150M=P3 Murata
  • Part Number: 1255AY-150M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 15UH 2.5A 75.6 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 1255AY-150M=P3 Murata
    1255AY-150M=P3 Murata
    1255AY-150M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. 1255AY-150M=P3 is described as FIXED IND 15UH 2.5A 75.6 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE