1255AY-220M=P3 Murata
  • Part Number: 1255AY-220M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 22UH 2A 117.6 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 1255AY-220M=P3 Murata
    1255AY-220M=P3 Murata
    1255AY-220M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. 1255AY-220M=P3 is described as FIXED IND 22UH 2A 117.6 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    View
    Tripp Lite
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V