DFCH3815MHDJAA-RF1 Murata
  • Part Number: DFCH3815MHDJAA-RF1
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: SIGNAL CONDITIONING 815MHZ
  • Category: RF Filters
  • Status:
  • More about DFCH3815MHDJAA-RF1 Murata
    DFCH3815MHDJAA-RF1 Murata
    DFCH3815MHDJAA-RF1 is manufactured by Murata and is categorized in the RF Filters category. DFCH3815MHDJAA-RF1 is described as SIGNAL CONDITIONING 815MHZ. Perfect Parts is a supplier of Filters and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> RF Filters from all manufacturers
    ---> Filters by sub category
  • More About  RF Filters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1559/1559-TF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558-BF
    View
    COVER ABS FOR PB-1563
    Cinch Connectivity
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE