DLW21SN261XQ2L Murata
  • Part Number: DLW21SN261XQ2L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CMC 220MA 2LN 260 OHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • More about DLW21SN261XQ2L Murata
    DLW21SN261XQ2L Murata
    DLW21SN261XQ2L is manufactured by Murata and is categorized in the Common Mode Chokes category. DLW21SN261XQ2L is described as CMC 220MA 2LN 260 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM