DLW43MH201XK2L Murata
  • Part Number: DLW43MH201XK2L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CMC 200UH 110MA 2LN AEC-Q200
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • More about DLW43MH201XK2L Murata
    DLW43MH201XK2L Murata
    DLW43MH201XK2L is manufactured by Murata and is categorized in the Common Mode Chokes category. DLW43MH201XK2L is described as CMC 200UH 110MA 2LN AEC-Q200. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    View
    Schroff
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM