BZB84-B75,215 NEXPERIA
  • More about BZB84-B75,215 NEXPERIA
    BZB84-B75,215 NEXPERIA
    BZB84-B75,215 is manufactured by NEXPERIA and is categorized in the Zener Array Diodes category. BZB84-B75,215 is described as DIODE ZENER ARRAY 75V SOT23. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by NEXPERIA
    ---> Zener Array Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Array Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM