BZB984-C3V6,115 NEXPERIA
  • More about BZB984-C3V6,115 NEXPERIA
    BZB984-C3V6,115 NEXPERIA
    BZB984-C3V6,115 is manufactured by NEXPERIA and is categorized in the Zener Array Diodes category. BZB984-C3V6,115 is described as DIODE ZENER ARRAY 3.6V SOT663. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 22.0-32.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE RIGHT SPRING PLATE
    View
    Cinch Connectivity
    MODICE LEFT SPRING PLATE
    Amphenol Ltw
    BREATHABLE VENT
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK