M86202G12 NXP
  • Part Number: M86202G12
  • Manufacturer Name: NXP
  • Description: IC C2K 1.2GHZ 8CH VOIP 625BGA
  • Category: Telecom Interface ICs
  • Status:
  • More about M86202G12 NXP
    M86202G12 NXP
    M86202G12 is manufactured by NXP and is categorized in the Telecom Interface ICs category. M86202G12 is described as IC C2K 1.2GHZ 8CH VOIP 625BGA. Perfect Parts is a supplier of Interface ICs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by NXP
    ---> Telecom Interface ICs from all manufacturers
    ---> Interface ICs by sub category
  • More About  Telecom Interface ICs
    Interface ICs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN