M86207G12 NXP
  • Part Number: M86207G12
  • Manufacturer Name: NXP
  • Description: IC C2K 1.2GHZ 16CH VOIP 625BGA
  • Category: Telecom Interface ICs
  • Status:
  • More about M86207G12 NXP
    M86207G12 NXP
    M86207G12 is manufactured by NXP and is categorized in the Telecom Interface ICs category. M86207G12 is described as IC C2K 1.2GHZ 16CH VOIP 625BGA. Perfect Parts is a supplier of Interface ICs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by NXP
    ---> Telecom Interface ICs from all manufacturers
    ---> Interface ICs by sub category
  • More About  Telecom Interface ICs
    Interface ICs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bopla Enclosures
  • Description
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM