M86297G12 NXP
  • Part Number: M86297G12
  • Manufacturer Name: NXP
  • Description: IC C2K 900MHZ 16CH VOIP 625BGA
  • Category: Telecom Interface ICs
  • Status:
  • More about M86297G12 NXP
    M86297G12 NXP
    M86297G12 is manufactured by NXP and is categorized in the Telecom Interface ICs category. M86297G12 is described as IC C2K 900MHZ 16CH VOIP 625BGA. Perfect Parts is a supplier of Interface ICs and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A