2163-25-02-P2 NorComp
  • More about 2163-25-02-P2 NorComp
    2163-25-02-P2 NorComp
    2163-25-02-P2 is manufactured by NorComp and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. 2163-25-02-P2 is described as CONN HDR 2MM MALE 1ROW RA 25POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE