684S13W3103L461 NorComp
  • Part Number: 684S13W3103L461
  • Manufacturer Name: NorComp
  • Description: CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER
  • Category: D-Sub Connectors
  • Status:
  • Available: 52
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE