999-H15-PS2L571 NorComp
  • Part Number: 999-H15-PS2L571
  • Manufacturer Name: NorComp
  • Description: CONN DSUB HD RCPT 15POS R/A SLDR
  • Category: D-Sub Connectors
  • Status:
  • Available: 383
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1576-TF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1559/1559-TF
    View
    COVER ABS FOR PB-1558-BF
    COVER ABS FOR PB-1563
    Cinch Connectivity
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"