FFB20UP20STM ON Semiconductor
  • More about FFB20UP20STM ON Semiconductor
    FFB20UP20STM ON Semiconductor
    FFB20UP20STM is manufactured by ON Semiconductor and is categorized in the Zener Single Diodes category. FFB20UP20STM is described as DIODE GEN PURP 200V 20A D2PAK. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ON Semiconductor
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    View
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA