FFPF10F150STU ON Semiconductor
  • More about FFPF10F150STU ON Semiconductor
    FFPF10F150STU ON Semiconductor
    FFPF10F150STU is manufactured by ON Semiconductor and is categorized in the Zener Single Diodes category. FFPF10F150STU is described as DIODE GEN PURP 1.5KV 10A TO220F. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ON Semiconductor
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK