FFPF10UP20STU ON Semiconductor
  • More about FFPF10UP20STU ON Semiconductor
    FFPF10UP20STU ON Semiconductor
    FFPF10UP20STU is manufactured by ON Semiconductor and is categorized in the Zener Single Diodes category. FFPF10UP20STU is described as DIODE GEN PURP 200V 10A TO220F. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ON Semiconductor
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    View
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
    Harwin
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    Memory Protection Devices
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM