FFPF14X150STU ON Semiconductor
  • More about FFPF14X150STU ON Semiconductor
    FFPF14X150STU ON Semiconductor
    FFPF14X150STU is manufactured by ON Semiconductor and is categorized in the Zener Single Diodes category. FFPF14X150STU is described as DIODE GEN PURP 1.5KV 14A TO220F. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ON Semiconductor
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"