SUPRATEC HTC 1000-241 230VKY10S OSRAM Opto
  • Part Number: SUPRATEC HTC 1000-241 230VKY10S
  • Manufacturer Name: OSRAM Opto
  • Description: SUPRATEC Clear UV Curing Lamp, KY10S Base, 140mm Length, 800h Life Hours, 230V, 1000W
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about SUPRATEC HTC 1000-241 230VKY10S OSRAM Opto
    SUPRATEC HTC 1000-241 230VKY10S is manufactured by OSRAM Opto and is categorized in the Lighting category. SUPRATEC HTC 1000-241 230VKY10S is described as SUPRATEC Clear UV Curing Lamp, KY10S Base, 140mm Length, 800h Life Hours, 230V, 1000W. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by OSRAM Opto
    ---> Lighting from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Lighting
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM