D25K100E Ohmite
  • Available: 36
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about D25K100E Ohmite
    D25K100E Ohmite
    D25K100E is manufactured by Ohmite and is categorized in the Adjustable Power Resistor category. D25K100E is described as RESISTOR POWER ADJ 100 OHM 25W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Ohmite
    ---> Adjustable Power Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Adjustable Power Resistor
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE