D25K1K5E Ohmite
  • Available: 36
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about D25K1K5E Ohmite
    D25K1K5E Ohmite
    D25K1K5E is manufactured by Ohmite and is categorized in the Adjustable Power Resistor category. D25K1K5E is described as RESISTOR POWER ADJ 1.5K OHM 25W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE