D25K25RE Ohmite
  • Available: 123
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about D25K25RE Ohmite
    D25K25RE Ohmite
    D25K25RE is manufactured by Ohmite and is categorized in the Adjustable Power Resistor category. D25K25RE is described as RESISTOR POWER ADJ 25 OHM 25W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Ohmite
    ---> Adjustable Power Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Adjustable Power Resistor
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE STD BUS 16SLOT 4.35X13
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE STD BUS 8 SLOT 4.35X7
    View
    BACKPLANE VME J1 2-SLOT MONO
    BACKPLANE 3U 2 CHAN VME J1/J2
    Schroff
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    Schroff
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V