D25K2K5E Ohmite
  • Available: 39
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about D25K2K5E Ohmite
    D25K2K5E Ohmite
    D25K2K5E is manufactured by Ohmite and is categorized in the Adjustable Power Resistor category. D25K2K5E is described as RESISTOR POWER ADJ 2.5K OHM 25W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Ohmite
    ---> Adjustable Power Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Adjustable Power Resistor
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK