E2AM30LS15M1C3 Omron Automation
  • Part Number: E2AM30LS15M1C3
  • Manufacturer Name: Omron Automation
  • Description: M30 LSD NPB 15mm NPN NO+NC M12
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about E2AM30LS15M1C3 Omron Automation
    E2AM30LS15M1C3 is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Sensors category. E2AM30LS15M1C3 is described as M30 LSD NPB 15mm NPN NO+NC M12. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Omron Automation
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE
    View
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING COVER
    SIDE ELEMENT
    Hammond
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT