E2E2-X18MY2-US Omron Automation
  • Part Number: E2E2-X18MY2-US
  • Manufacturer Name: Omron Automation
  • Description: NC Barrelinductive Proximity Sensor, M30, 18 mm Detection Range, 24 to 240V ac, IP67
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about E2E2-X18MY2-US Omron Automation
    E2E2-X18MY2-US is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Sensors category. E2E2-X18MY2-US is described as NC Barrelinductive Proximity Sensor, M30, 18 mm Detection Range, 24 to 240V ac, IP67. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM