MGN2A-E-AC240 Omron Automation
  • More about MGN2A-E-AC240 Omron Automation
    MGN2A-E-AC240 Omron Automation
    MGN2A-E-AC240 is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Power Relays category. MGN2A-E-AC240 is described as RELAY GEN PURPOSE DPST 30A 240V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Omron Automation
    ---> Power Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Power Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 99DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 1.2W TOP PORT 88DB
    View
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 800MW TOP PORT 85DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB