MK3PN-5-S-DC24 Omron Automation
  • More about MK3PN-5-S-DC24 Omron Automation
    MK3PN-5-S-DC24 is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Power Relays category. MK3PN-5-S-DC24 is described as RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE