MY4ZN-DC24-EL Omron Automation
  • More about MY4ZN-DC24-EL Omron Automation
    MY4ZN-DC24-EL Omron Automation
    MY4ZN-DC24-EL is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Power Relays category. MY4ZN-DC24-EL is described as RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 24V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Omron Automation
    ---> Power Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Power Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK