R88M-K40020C-BS2 Omron Automation
  • More about R88M-K40020C-BS2 Omron Automation
    R88M-K40020C-BS2 is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Motors - AC, DC category. R88M-K40020C-BS2 is described as SERVOMOTOR 2000 RPM 400VAC. Perfect Parts is a supplier of Motors and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Omron Automation
    ---> Motors - AC, DC from all manufacturers
    ---> Motors by sub category
  • More About  Motors - AC, DC
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM