XW2B-60G5 Omron Automation
  • More about XW2B-60G5 Omron Automation
    XW2B-60G5 Omron Automation
    XW2B-60G5 is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Terminal Block Interface Modules category. XW2B-60G5 is described as INTERFACE MODULE HDR 60POS. Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
    ---> Other parts by Omron Automation
    ---> Terminal Block Interface Modules from all manufacturers
    ---> Terminals and Terminal Blocks by sub category
  • More About  Terminal Block Interface Modules
    Terminals and Terminal Blocks
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    View
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"