OD8015-24MS Orion- Knight Electronics
  • More about OD8015-24MS Orion- Knight Electronics
    OD8015-24MS is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the DC Fans category. OD8015-24MS is described as FAN AXIAL 80X15MM 24VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
    Vector
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"