OD8020-24HSS Orion- Knight Electronics
  • More about OD8020-24HSS Orion- Knight Electronics
    OD8020-24HSS is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the DC Fans category. OD8020-24HSS is described as FAN AXIAL 80X20MM 24VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"