CLA12S-24-CD PATLITE
  • Part Number: CLA12S-24-CD
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Light Bar; 1200MM; Cool White(6800K); 40, 000 Hr Life; 24 VDC; CLA Series
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLA12S-24-CD PATLITE
    CLA12S-24-CD PATLITE
    CLA12S-24-CD is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLA12S-24-CD is described as Light Bar; 1200MM; Cool White(6800K); 40, 000 Hr Life; 24 VDC; CLA Series. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by PATLITE
    ---> Lighting from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Lighting
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"