CLA12S-24-CN-30-EX PATLITE
  • Part Number: CLA12S-24-CN-30-EX
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Hazardous Location, 1200mm, LED, 24VDC, 1200mm Light Strip, 24VDC, 3m Cable
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLA12S-24-CN-30-EX PATLITE
    CLA12S-24-CN-30-EX PATLITE
    CLA12S-24-CN-30-EX is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLA12S-24-CN-30-EX is described as Hazardous Location, 1200mm, LED, 24VDC, 1200mm Light Strip, 24VDC, 3m Cable. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by PATLITE
    ---> Lighting from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Lighting
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK