CLA15S-24-CD-30 PATLITE
  • Part Number: CLA15S-24-CD-30
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Light Bar; 1500MM; Cool White (6800K), 40, 000 Hr Life; 24 VDC; CLA Series
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLA15S-24-CD-30 PATLITE
    CLA15S-24-CD-30 PATLITE
    CLA15S-24-CD-30 is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLA15S-24-CD-30 is described as Light Bar; 1500MM; Cool White (6800K), 40, 000 Hr Life; 24 VDC; CLA Series. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS