CLA1S-24-CN-30 PATLITE
  • Part Number: CLA1S-24-CN-30
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Light Bar; 100MM; Warm White (4800K), 40, 000 Hr Life; 24 VDC; CLA Series
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLA1S-24-CN-30 PATLITE
    CLA1S-24-CN-30 PATLITE
    CLA1S-24-CN-30 is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLA1S-24-CN-30 is described as Light Bar; 100MM; Warm White (4800K), 40, 000 Hr Life; 24 VDC; CLA Series. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    View
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE