CLA1S-24Y-EX PATLITE
  • Part Number: CLA1S-24Y-EX
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Light Bar, LED, Amber, 100mm, Intrinsically Safe, 24VDC
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLA1S-24Y-EX PATLITE
    CLA1S-24Y-EX PATLITE
    CLA1S-24Y-EX is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLA1S-24Y-EX is described as Light Bar, LED, Amber, 100mm, Intrinsically Safe, 24VDC. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    View
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
    Harwin
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    Memory Protection Devices
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM