CLA2S-24-CD-30-EX PATLITE
  • Part Number: CLA2S-24-CD-30-EX
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Light Bar, LED, Daylight White, 200mm, Intrinsically Safe, 24VDC
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLA2S-24-CD-30-EX PATLITE
    CLA2S-24-CD-30-EX PATLITE
    CLA2S-24-CD-30-EX is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLA2S-24-CD-30-EX is described as Light Bar, LED, Daylight White, 200mm, Intrinsically Safe, 24VDC. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM