CLA3S-24-CN-30-EX PATLITE
  • Part Number: CLA3S-24-CN-30-EX
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Light Bar, LED, Natural White, 300mm, Intrinsically Safe, 24VDC
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLA3S-24-CN-30-EX PATLITE
    CLA3S-24-CN-30-EX PATLITE
    CLA3S-24-CN-30-EX is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLA3S-24-CN-30-EX is described as Light Bar, LED, Natural White, 300mm, Intrinsically Safe, 24VDC. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by PATLITE
    ---> Lighting from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Lighting
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CAP SOCKET CIGARETTE RUBBER BK
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY RETAINING STRAP
    View
    Keystone Electronics
    COVER BATTERY RETAINING FOR 108
    COVER BATTERY FOR BC2/3AE HOLDER
    COVR SNAP DRAGON LOCKING
    Keystone Electronics
    CAP BATTERY PROTECTIVE BLACK
    BATTERY INSULATOR
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB