CLA3S-24Y-EX PATLITE
  • Part Number: CLA3S-24Y-EX
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Light Bar, LED, Amber, 300mm, Intrinsically Safe, 24VDC
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLA3S-24Y-EX PATLITE
    CLA3S-24Y-EX PATLITE
    CLA3S-24Y-EX is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLA3S-24Y-EX is described as Light Bar, LED, Amber, 300mm, Intrinsically Safe, 24VDC. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Carling Tech
  • Description
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    View
    Keystone Electronics
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    Memory Protection Devices
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    COVER BATTERY HOLDER
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM