CLA6S-24-CN-30-EX PATLITE
  • Part Number: CLA6S-24-CN-30-EX
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Hazardous Location, 600mm, LED, 24VDC, 600mm Light Strip, 24VDC, 3m Cable
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLA6S-24-CN-30-EX PATLITE
    CLA6S-24-CN-30-EX PATLITE
    CLA6S-24-CN-30-EX is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLA6S-24-CN-30-EX is described as Hazardous Location, 600mm, LED, 24VDC, 600mm Light Strip, 24VDC, 3m Cable. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH