CLF20-24-C-EX PATLITE
  • Part Number: CLF20-24-C-EX
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: CLF LED Signal Tower, 1 Light Elements, Clear, 24 V dc
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLF20-24-C-EX PATLITE
    CLF20-24-C-EX PATLITE
    CLF20-24-C-EX is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLF20-24-C-EX is described as CLF LED Signal Tower, 1 Light Elements, Clear, 24 V dc. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by PATLITE
    ---> Lighting from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Lighting
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X3SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 10-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"