CLF20-24-Y PATLITE
  • Part Number: CLF20-24-Y
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Light Bar, Super Bright, 200mm, 24VDC, 630 lux, Yellow
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLF20-24-Y PATLITE
    CLF20-24-Y PATLITE
    CLF20-24-Y is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLF20-24-Y is described as Light Bar, Super Bright, 200mm, 24VDC, 630 lux, Yellow. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by PATLITE
    ---> Lighting from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Lighting
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM