CLK3C-24SA-CN PATLITE
  • Part Number: CLK3C-24SA-CN
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Illumination, 300mm, LED, 24VDC, LED Bar light, Stainless Steel, 300mm, NW
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLK3C-24SA-CN PATLITE
    CLK3C-24SA-CN PATLITE
    CLK3C-24SA-CN is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLK3C-24SA-CN is described as Illumination, 300mm, LED, 24VDC, LED Bar light, Stainless Steel, 300mm, NW. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by PATLITE
    ---> Lighting from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Lighting
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    STANDOFF W/POST
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    View
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    Serpac
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"