CLK3CL-24SA-CN PATLITE
  • Part Number: CLK3CL-24SA-CN
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Illumination, 300mm, LED, 24VDC, SUS316300mm, Natural White, PMMA, M12
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLK3CL-24SA-CN PATLITE
    CLK3CL-24SA-CN PATLITE
    CLK3CL-24SA-CN is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLK3CL-24SA-CN is described as Illumination, 300mm, LED, 24VDC, SUS316300mm, Natural White, PMMA, M12. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by PATLITE
    ---> Lighting from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Lighting
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Fedco Batteries
  • Description
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    View
  • Manufacturer Name
    Sparkfun Electronics
  • Description
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    View
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA
    Energizer
    BATTERY CHARGER
    Dfrobot
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V