CLK3CL-24SG-CN PATLITE
  • Part Number: CLK3CL-24SG-CN
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Illumination, 600mm, LED, 24VDC, LED Bar light, 300mm, Natural White
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLK3CL-24SG-CN PATLITE
    CLK3CL-24SG-CN PATLITE
    CLK3CL-24SG-CN is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLK3CL-24SG-CN is described as Illumination, 600mm, LED, 24VDC, LED Bar light, 300mm, Natural White. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    DIN RAIL MOUNTING CLIP
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    FOOT ELEMENT
    View
    Vector
    BACKPLANE 6U 21CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 10SLOT 6U P0
    Vector
    BACKPLANE 6U 12CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE VME 21-SLOT
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V