CLK6C-24AG-CN-EX PATLITE
  • Part Number: CLK6C-24AG-CN-EX
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Illumination, 600mm, LED, 24VDC, ATEX std zone 2, zone 22 600mm LED Bar
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLK6C-24AG-CN-EX PATLITE
    CLK6C-24AG-CN-EX PATLITE
    CLK6C-24AG-CN-EX is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLK6C-24AG-CN-EX is described as Illumination, 600mm, LED, 24VDC, ATEX std zone 2, zone 22 600mm LED Bar. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    View
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN