CLT30-24S-CD PATLITE
  • Part Number: CLT30-24S-CD
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: 300 MM 24VDC LED ILLUMINATION, IP67G, SIDE LEAD WIRES, WHITE
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLT30-24S-CD PATLITE
    CLT30-24S-CD PATLITE
    CLT30-24S-CD is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLT30-24S-CD is described as 300 MM 24VDC LED ILLUMINATION, IP67G, SIDE LEAD WIRES, WHITE. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by PATLITE
    ---> Lighting from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Lighting
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POWER SUPPLY CODING KEY
    View
    Schroff
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT