PEW-120A-B PATLITE
  • Part Number: PEW-120A-B
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Signal Light, LED, 82mm, Blue, 120VAC, Continuous or Flashing Light
  • Category: Light Towers & Audibles
  • Status:
  • More about PEW-120A-B PATLITE
    PEW-120A-B PATLITE
    PEW-120A-B is manufactured by PATLITE and is categorized in the Light Towers & Audibles category. PEW-120A-B is described as Signal Light, LED, 82mm, Blue, 120VAC, Continuous or Flashing Light. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by PATLITE
    ---> Light Towers & Audibles from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Light Towers & Audibles
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    View
    Bud Industries
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    Phoenix Contact
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM