RHB-24AUL-B PATLITE
  • Part Number: RHB-24AUL-B
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Rotating Beacon, w/Alarm, 100mm, Bulb, 24VDC, Rotating Warning Light
  • Category: Light Towers & Audibles
  • Status:
  • More about RHB-24AUL-B PATLITE
    RHB-24AUL-B PATLITE
    RHB-24AUL-B is manufactured by PATLITE and is categorized in the Light Towers & Audibles category. RHB-24AUL-B is described as Rotating Beacon, w/Alarm, 100mm, Bulb, 24VDC, Rotating Warning Light. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by PATLITE
    ---> Light Towers & Audibles from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Light Towers & Audibles
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK